Oferta

Filmowanie ślubów i wesel

FilmLand realizuje kompleksowe usługi związane z filmowaniem ślubów i wesel, jak również chrztów, komunii, studniówek, imprez okolicznościowych oraz reklam w wysokiej rozdzielczości Full HD profesjonalnymi kamerami Sony. Dzięki temu można cieszyć się znakomicie odwzorowanymi detalami, żywymi kolorami, a także znaczną dynamiką przekazu.

Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy film był niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Wszelkie szczegóły ustalamy z Państwem podczas spotkania. Jesteśmy otwarci na oryginalne pomysły, dotyczące pamiątkowej produkcji ze strony Klientów.

Swoje usługi videofilmowania oferujemy na terenie Grójca, Warszawy i okolic.

Nasze przykładowe realizacje można znaleźć w dziale VIDEO.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nośniki danych

Otrzymujecie Państwo trzy komplety płyt DVD oraz jedną płytę Blu-Ray, bądź plik do odtwarzania przez pendrive'a w komputerze lub telewizorze.

Sceneria

Film składa się z sesji plenerowej, realizacji wstępu wraz z podkładem muzycznym z przygotowań Pary Młodej, błogosławieństwa, ślubu w kościele, życzeń, przyjęcia weselnego, klipu muzycznego wraz z podsumowaniem oraz dawki humoru.

Cenisz profesjonalizm?

Gwarantujemy indywidualne podejście do Państwa potrzeb, krótkie terminy realizacji, a także przystępne ceny.

 

Poszczególne etapy współpracy

 

W pierwszej kolejności uzgadniany jest termin nagrania, jak również spotkania celem doprecyzowania szczegółów zlecenia.

W trakcie spotkania poznajemy Państwa pomysły, oczekiwania i potrzeby.

Dodatkowe materiały

  • Muzyka - wybór podkładu muzycznego do filmu - może go zaproponować nasza firma, bądź Klient.
  • Filmy i zdjęcia - Zamawiający może postarać się o dostarczenie własnych materiałów, przykładowo filmów i zdjęć z dzieciństwa, czy okresu narzeczeństwa. Tego typu materiały chętnie dołączymy do pamiątkowej produkcji.

Ustalenia natury technicznej

Podjęcie decyzji m.in. co do technologii nagrania (przykładowo Full HD) oraz nośników danych (DVD, BLU-RAY), na których odbiorą Państwo film.

Ustalenie adresów miejsc, w jakich będzie realizowane nagranie oraz przybliżone godziny, w których nasza ekipa musi być na miejscu:

  • Miejsca, gdzie będziemy filmować przygotowania do ślubu oraz godzinę. o której należy tam być (najczęściej dom Panny Młodej i dom Pana Młodego).
  • Adres kościoła, w którym odbędzie się ceremonia ślubu (adres Urzędu Stanu Cywilnego).
  • Adres miejsca, w którym będzie się odbywać przyjęcie weselne.

Formalności

Podpisanie umowy, zebranie wstępnych danych, tj.: imion i nazwisk wyróżnionych wcześniej gości weselnych oraz osób ważnych dla uroczystości: Państwo Młodzi, Świadkowie, Rodzice, Drużba.

Ostatnie konsultacje (kontakt telefoniczny lub spotkanie) kilka dni przed ceremonią w celu potwierdzenia lub korekty harmonogramu czasowego w dniu ślubu.

Filmowanie ślubu i wesela.

Przedstawiamy efekt naszej pracy, słuchamy sugestii ze strony Klienta i na jego życzenie wprowadzamy ewentualne poprawki.

Gotowy materiał video dostarczamy w formatach zgodnych z wcześniejszym zamówieniem.